Vitajte!

Starostlivosť je prvo radá

Ponúkame alternatívu voči veľkým autoservisom, najmä svojou pružnosťou, prístupom k svojim zákazníkom, zaujímavými cenami a orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov, pri dodržiavaní štandardov a kvality opráv. Pre každého jednotlivca alebo aj organizáciu nájdeme optimálne finančné riešenie pri dodržaní vysokej kvality práce.

Naša práca je založená na individuálnom prístupe stredného autoservisu – snažíme sa nájsť optimálne finančné riešenie pre jednotlivcov ako aj organizácie pri dodržaní kvality práce.

O nás

Možnosť výberu

Problém s ktorým sa raz stretne každý motorista – ktorý autoservis je najlepší, kam zaniesť pokazené auto. Máte niekoľko možností. Tou prvou, je dať na tip známeho. Vo  väčšine prípadov je to najoverenejšia voľba. Čo však vyhovuje inému Vám nemusí. Ďalšou z možností je zvoliť si značkový autoservis. Tu sa však môže stať, že budete nemilo prekvapený vysokými cenami. Inou alternatívou môže byť výber na náhodu, či už z inzertných novín alebo na nejaký autoservis jednoducho „narazíte”. Nech už si vyberiete akúkoľvek variantu dôležité je, aby ste Vy, Vaša peňaženka a Vaše auto odchádzali s úsmevom.

V čom sa líšime

Ponúkame služby autoservisu a pneuservisu, ktoré nezničia váš rodinný rozpočet a pritom dodržíme profesionálnu kvalitu. Navrhneme cenovo najvýhodnejšie riešenie a v prípade akejkoľvek zmeny vás vždy dopredu budeme informovať.

Náš tím

Naše meno

Strategickú úlohu v našom obore zohráva kvalita a pravidelne zaškoľovaný personál. Pre zvyšovanie kvality preto volíme len osvedčené komponenty od osvedčených výrobcov a dodávateľov a poznatky technikov sa snažíme neustále zdokonaľovať prínosom nových informácií a školení. Kde niekto vidí problém, náš tím už hľadá riešenie.